MEZOTERAPIA dla olśniewająco pieknej skóry


Wiek, hormony, palenie tytoniu, działanie promieni słonecznych, niskich temperatur i wiatru mogą spowodować pojawienie się linii, a następnie zmarszczek na skórze. Skóra staje się bardziej wiotka, traci jędrność i elastyczność.


Poziom kwasu hialuronowego w skórze obniża się, a nawet może ulec zanikowi. Dlatego też zanika jego zdolność do nawilżania i regenaracji skóry. Skóra staje się odwodniona i cieńsza.


Mezoterpia to metoda stosowaną od lat w medycynie estetycznej. Cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji aktywnych gwarantuje szybkie i widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

 

Zabieg, który opiera się na wykonaniu serii precyzyjnych zastrzyków i podaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w skórę jest doskonałą metodą przeciwdziałania: starzeniu się skóry, wypadaniu włosów, powstawania cellulitu i rozstępów.

 

Skutecznie pomaga w walce z pierwszymi zmarszczkami, cieniami pod oczami, wiotczeniem skóry.

 

Zabieg pobudzając komórki do produkcji niezbędnych protein przynosi satysfakcjonujące efekty w procesie regeneracji skóry.

 

Preparaty rewitalizują, nawilzają zmeczoną i wiotką skórę, wygładzają zmarszczki oraz przywracają gęstość skórze dojrzałej, prowadząc do jej rewitalizacji.


Mezoterapia może być stosowana niemalże na każdą część ciała człowieka.

 

Zabieg jest bardzo prostą procedurą, którą można łączyć z innymi terapiami.


Preparaty do mezoterapii zawierają wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz kompleks polirewitalizujący złożony z wielu ( nawet do 54) składników aktywnych: witamin, minerałów, kwasów nukleinowych, aminokwasów, koenzymów, składników redukujących.


Składniki, które zostały wstrzyknięte działają nawet miesiąc po zabiegu, dlatego na ostateczne efekty mezoterapii trzeba cierpliwie czekać.

 

Należy jednak zauważyć, iż prawidłowo zaplanowana seria terapeutycznych zabiegów przyniesie rezultaty, które zaowocują długoletnią poprawą kondycji skóry. Jest ona doprowadzona do zadowalającego stanu zazwyczaj po wykonaniu serii zabiegów ( 3-5) przez okres jednego miesiąca, a później należy przestrzegać zasad terapii podtrzymującej.

 

Biostymulacja, w znaczeniu potencjału tkankowego i komórkowego, odgrywa coraz ważniejszą rolę, posiadając realne odzwierciedlenie w terapii antiaging, dlatego coraz lepsze wyniki terapeutyczne widzimy przy wprowadzaniu technik łączonych np. z Radiage'm lub Jet Peel'em