Lider w branży

Założyciel przychodni „Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz", Dr Henryk Knakiewicz, rozpoczął działalność w prywatnym sektorze usług medycznych w 1985r. Systematyczny rozwój firmy, inwestycje w personel i infrastrukturę oraz poszerzanie wahlarza usług doprowadziły  w 1994r. do przekształcenia się w NZOZ (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej). W tej formie od 15 lat nieprzerwanie działamy na rynku co czyni nas liderem w branży. Ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu tak długiego okresu czasu, mnóstwo w pełni zadowolonych pacjentów oraz ciągłość prowadzenia działalności od tak wielu lat, czyni nas najlepszym przedsiębiorstwem w branży.

 

Wiedza i doświadczenie

Personel medyczny w naszej Przychodni tworzą członkowie najbliższej rodziny. Wiedza i doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie jest kolejnym atutem naszej firmy. Wspólnie tworzymy niezwykle zgrany zespół profesjonalistów, których misją jest jak największa satysfakcja pacjenta. Tu każdy stara się aby byli Państwo w pełni zadowoleni z efektów operacji. Naszą firmą jest nazwisko, a to daje Państwu stuprocentową gwarancję usług na najwyższym poziomie.

 

Zaufanie i bezpieczeństwo

Posiadamy absolutnie prywatną, w pełni wyposażoną i spełniającą najwyższe standardy salę operacyjną dostępną 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. W salach pooperacyjnych mają Państwo zapewniony całodobowy nadzór pielęgniarski. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Współpracujemy z najlepszymi anstezjologami we Wrocławiu a nasze dyplomowane pielęgniarki dołożą wszelkich starań aby Państwa pobyt u nas odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze.