Wampirzy lifting jest zabiegiem polegającym na regeneracji i odżywieniu skóry oraz tkanek miękkich poprzez wielokrotne wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego PRP (z ang. Platelet Rich Plasma), uzyskanych z własnej krwi pacjenta.  Zabieg jest doskonale tolerowany przez organizm ze względu na podawanie własnych komórek, które charakteryzują się całkowitą biokompatybilnością.

 

Wieloośrodkowe, randomizowane badania naukowe potwierdziły skuteczność zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Wykorzystuje się je bardzo szeroko m.in. w ortopedii, neurochirurgii, oddziałach leczenia ran oraz w chirurgii plastycznej. W tej ostatniej dziedzinie osocze bogatopłytkowe najczęściej stosuje się celem nadania sprężystości i odżywieniu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Bardzo częstym zabiegiem jest podawanie osocza bogatopłytkowego w skórę głowy w problemach z łysieniem.

 

Za pomocą opatentowanego w USA zestawu Dr. PRP możemy uzyskać aż 9-krotne zagęszczenie płytek krwi. Badania wskazują, że dopiero takie duże zagęszczenie komórek pozwala na działanie terapeutyczne. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące metody, serdecznie zapraszamy na stronę dystrybutora www.neoregen.pl

 

Dodatkowych informacji dotyczących zabiegu oraz ustalenia terminu zabiegu mogą Państwo uzyskać u dr. Mateusza Knakiewicza.

kom. 504-504-245

e-mail: mateusz@knakiewicz.com