Wrocław
ul. Rydygiera 30

Tel. 601 440 440
knakiewicz@knakiewicz.com 

michal@knakiewicz.com

Jako jeden z pierwszych ośrodków w Polsce wprowadzamy do naszej oferty nowość - preparat Radiesse. Preparat pozwalający na jednoczesną: korekcję zmarszczek i bruzd oraz na wolumetryczne modelowanie kształtu twarzy. Wyniki zabiegu są natychmiastowe i wyjątkowo trwałe - utrzymują się około 18 miesięcy!

 

Dlaczego Radiesse®?

Radiesse wyróżnia wytrzymałość, długotrwałość, i różnorodność zastosowań. Unikalny skład Radiesse® zapewnia natychmiastową poprawę wyglądu, charakterystyczną dla innych wypełniaczy, plus długotrwałe efekty. Zbudowany z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyloapatytu wapnia (CaHA), które tworzą rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty. Te unikalne zalety preparatu sprawiają, że Radiesse® jest idealnym wyborem dla modelowania i rzeźbienia konturu twarzy oraz innych zastosowań medycznych.


Zabieg Radiesse® może być wykorzystany dla modelowania między innymi linii żuchwy, bruzd nosowo - wargowych, zmarszczek marionetki (biegnących od nosa, koło kącików ust aż do podbródka). Wypełniaczem Radiesse® można także w bezpieczny i trwały sposób powiększyć kości policzkowe, podbródek oraz wykonać niechirurgiczną plastykę nosa.

Biokompatybilny, nietoksyczny, nie wywołujący alergii.


Na świecie Radiesse® jest bardzo rozpowszechnionym preparatem do stosowania w medycynie estetycznej. Uzyskał certyfikat amerykańskiego stowarzyszenia FDA (Food and Drug Administration) , jest uważany za bezpieczny środek do niwelowania zmarszczek na twarzy. Efekty po zastosowaniu Radiesse®  , utrzymują się od roku do pięciu lat w skórze pacjenta. Podczas tak długiego okresu stosowania go nie odnotowano żadnych skutków ubocznych.