Wypełniacze (filery) - implanty


KWAS HIALURONOWY (JUVEDERM, SURGIDERM, SURGILIPS, ESTHELIS, RESTYLAN, PERFECTHA ).  


Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowy efekt wygładzenia.

 

Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość naturalnego kwasu hialuronowego, co powoduje zwiotczenie skóry.

 

Dzięki działaniu kwasu hialuronowego, który nawilża i nadaje objętość, wypełniacze wygładzają zmarszczki, modelują wargi i poprawiają kontur twarzy. Wiąże on wodę w skórze podnosząc jej powierzchnię poprzez wypełnienie objętości tkanki, co nadaje jej na nowo jędrność.


Dysponujemy najlepszymi preparatami kwasu hialuronowego (Juvaderm, Surgiderm, Perfecta, Restylane, Elevess, Beautical 2, Beautical 5)

 

Kwas hialuronowy idealnie wypełnia fałdy nosowo - wargowe, zmarszczki dookoła ust, zmarszczki na policzkach, koryguje opadające kąciki ust. Kwas hialuronowy powoduje, że skóra odzyskuje sprężystość, znikają zmarszczki i twarz odzyskuje młody wygląd. Wykorzystywany jest również do konturowania ust, powiększania ich objętości, wolumetrycznego liftingu twarzy, uzupełniania konturów twarzy.

 

Zabieg polega na wstrzykiwaniu maleńkich porcji żelu w skórę przy pomocy bardzo cienkiej igły. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym i trwają około 30 minut. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie, przebarwienie. Objawy ustępują po 2 - 4 dniach. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.


Coraz lepsze wyniki w wygładzaniu zmarszczek na twarzy dają techniki łączone: toksyna botulinowa w połączeniu z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego.


Zastosowanie BOTOX-u, a następnie po tygodniowej przerwie, wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, znacznie wydłuża efekty utrzymywania się samego wypełniacza w okolicy gdzie występuje duża dynamika mięśni twarzy. Dzieje się tak, ponieważ Botox relaksując mięśnie w okolicy podania, hamuje jednocześnie ich negatywny wpływ na degradację struktury znajdującego się obok preparatu wypełniającego.


SCULPTRA
- kwas L-polimlekowy, zalecany pacjentom, którzy chcą odzyskać utraconą objętość twarzy lub wygładzić głębokie zmarszczki i zagłębienia w skórze.


Preparat Sculptra, po wprowadzeniu do skóry, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Efektem zwiększonej zawartości kolagenu w skórze jest zmniejszenie widocznych oznak starzenia się twarzy na skutek poprawy: sprężystości i gęstości tkanek, jędrności skóry, konturów twarzy, dzięki czemu wykazuje skuteczniejsze działanie wolumetryczne, uzupełnia ubytki objętości skóry, koryguje głębokie bruzdy i zmarszczki.
Rezultat końcowy to długotrwały i naturalny efekt odmłodzenia twarzy

 

 

VOLUMA


Jednym z efektów starzenia się jest utrata podskórnej tkanki tłuszczowej, która objawia się spłaszczeniem struktur twarzy ( utrata charakterystycznej dla osób młodych pełności oraz zaokrąglenia rysów twarzy). W miarę upływu czasu zachodzący proces resorpcji kości może doprowadzić do widocznego zmniejszenia objętości twarzy

 


Bezoperacyjne konturowanie twarzy z użyciem kwasu hialuronowego


Nowość w Polsce ! Absolutny hit ! Voluma to nowy implant na bazie kwasu hialuronowego, przywraca objętość twarzy w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków. W naszym gabinecie wykonujemy Volumę od 2006 roku i wykonaliśmy już kilkadziesiąt takich zabiegów. Efekty Volumy są po prostu znakomite.

 

Znacząco poprawia objętość twarzy, a w efekcie również jędrność skóry gdyż staje się ona bardziej napięta. W zależności od sposobu wstrzyknięcia i ilości użytego preparatu uzyskuje się bardzo dziś modne uwydatnienie kości policzkowych. Twarz sprawia wrażenie młodszej i wypoczętej.


Efekt estetyczny jest natychmiastowy, jednolity, bardzo naturalny i utrzymuje się przez ok. 12 - 18 miesięcy. Iniekcje produktu Voluma mogą uzupełnić tradycyjny lifting twarzy.

 

 

Voluma umożliwia:

 

  • odzyskanie objętości w okolicach skroni, kości policzkowych i policzków w celu odmłodzenia wyglądu twarzy
  • uzyskanie efektu liftingu poprzez przywrócenie normalnej objętości w wyglądzie okolic skroniowych i policzkowych
  • uzyskanie trwałych i natychmiastowych efektów
  • umożliwia pacjentom odwracalność efektów zabiegów

 

Ponadto VOLUMA odżywia i nawilża skórę, poprawiając napięcie skóry i nadając jej gładkość.


Iniekcji produktu Voluma nie wykonuje się w zmarszczki okolicy oka, "kurze łapki", na czole, między brwiami oraz pod oczami i w usta. Preparat zalecany do wypełniania policzków, kości policzkowych, skroni i podbródka